O Caro

Kim jestem i czym się zajmuję?

Kim jestem?

Jestem Karolina Nowakowska, mam 32 lata, od 5 zajmuję się nieruchomościami. Skończyłam architekturę wnętrz, jednak od początku mojej kariery sprawdzam się jako handlowiec, a wnętrza projektuję hobbystycznie. Zarówno nabyte umiejętności handlowe, jak i projektowania wykorzystuję przy inwestycjach w nieruchomości, uważam, że moje życie zawodowe potoczyło się idealnie. Pomysł na inwestowanie w nieruchomości pojawił się spontanicznie. Będąc na urlopie macierzyńskim, wiele wolnego czasu spędzałam na wertowaniu internetu, pewnego dnia trafiłam na bloga Pana, który opisywał swoje początki w nieruchomościach. Ponieważ sama, na starcie miałam już jedno mieszkanie, pomyślałam, że to doskonała okazja, aby również zacząć zarabiać fajne pieniądze. Udało się i dziś jestem już właścicielem 4 własnych nieruchomości, które stale przynoszą zyski. Sporo czasu poświęcam na samorozwój, pracuję w biurze nieruchomości i na co dzień pomagam ludziom znaleźć idealną nieruchomość, uważam, że na ten temat już nic mnie nie zaskoczy.

Dlaczego powstał ten blog?

Piszę bloga, ponieważ pomaga mi się stale rozwijać, rozwiązuje problemy moich czytelników, znajduję nowe rozwiązania, spotykam się codziennie z różnymi problemami i o rozwiązaniach piszę tutaj, aby dzielić się wiedzą z Państwem. Nie jestem pewna, czemu chcę się tą wiedzą dzielić, po prostu uważam, że nieruchomości to idealna inwestycja, dysponuje odpowiednią wiedzą i chciałabym pomóc osobom, które tak jak ja kiedyś, wciąż szukają swojej drogi w życiu.

Do czego dążę?

Moim marzeniem jest, aby mój blog był najbardziej rozpoznawalnym w swojej tematyce. Prywatnie chciałabym otworzyć własne biuro nieruchomości i pracować wyłącznie na swój własny rachunek. W tym roku planuje zakup nowej inwestycji, będzie to co totalnie innego niż do tej pory, zainteresowanych zachęcam do obserwowania bloga.

Ostatnie wpisy

Sprawdź stronę producenta ramek tablicy rejestracyjnej 

Problemy parkingowe na osiedlu, jak je rozwiązać

Problemy parkingowe na osiedlu, jak je rozwiązać

Aby znaleźć rozwiązanie problemu z parkowaniem warto wyznaczyć główne grupy społeczne na osiedlu. Mieszkańców osiedla można podzielić na różne grupy ze względu na ich indywidualne potrzeby transportowe oraz preferencje podróżowania. Oto kilka przykładów Grupa ta to...

Trendy w budownictwie: ogrzewanie podłogowe

Trendy w budownictwie: ogrzewanie podłogowe

Nowoczesne budownictwo skupia się na tym, aby znaleźć rozwiązania najbardziej oszczędne, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości materiałów i wykonania. Wiele technologii wykorzystywanych w budownictwie ma na celu właśnie minimalizację kosztów. To ważne zarówno...

Napisz do mnie